A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

B Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Babaye mi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Botan tarafından seslendirilen Babaye mi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Babaye mi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bablekan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agire Jiyan tarafından seslendirilen Bablekan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bablekan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bablisok Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hivron tarafından seslendirilen Bablisok eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bablisok eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bagiye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şener Yıldız tarafından seslendirilen Bagiye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bagiye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bahra dür Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Bahra dür eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bahra dür eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axin tarafından seslendirilen Bajar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajar - Bi Xatire Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Grup Bajar tarafından seslendirilen Bajar - Bi Xatire Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajar - Bi Xatire Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajar - Ogit - Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Grup Bajar tarafından seslendirilen Bajar - Ogit - eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajar - Ogit - eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajar (2) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şerko Bekes tarafından seslendirilen Bajar (2) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajar (2) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajare Dersim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgin Birhat tarafından seslendirilen Bajare Dersim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajare Dersim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajare Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ferec Derwiş tarafından seslendirilen Bajare Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajare Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajaren Çaven Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hivron tarafından seslendirilen Bajaren Çaven Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajaren Çaven Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bao Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kerem Sevinç tarafından seslendirilen Bao eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bao eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baran Baran e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Geleri tarafından seslendirilen Baran Baran e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baran Baran e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baran Bari Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Demsal tarafından seslendirilen Baran Bari eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baran Bari eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baran bari tene tene Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Baran bari tene tene eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baran bari tene tene eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Barana Şeve Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xero Abbas tarafından seslendirilen Barana Şeve eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barana Şeve eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Barane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Amed tarafından seslendirilen Barane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Barane Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Barane eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barane eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baranek Diyarbekir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Arslan tarafından seslendirilen Baranek Diyarbekir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baranek Diyarbekir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.