A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

B Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Babayê mi Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Botan tarafından seslendirilen Babayê mi eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Babayê mi eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bablekan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Agirê Jiyan tarafından seslendirilen Bablekan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bablekan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bablîsok Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hîvron tarafından seslendirilen Bablîsok eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bablîsok eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bagîyê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şener Yıldız tarafından seslendirilen Bagîyê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bagîyê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bahra dûr Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Burhan Berken tarafından seslendirilen Bahra dûr eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bahra dûr eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Axîn tarafından seslendirilen Bajar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajar (2) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şêrko Bêkes tarafından seslendirilen Bajar (2) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajar (2) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajarê Dersim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgîn Bîrhat tarafından seslendirilen Bajarê Dersim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajarê Dersim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajarê Min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ferec Derwîş tarafından seslendirilen Bajarê Min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajarê Min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bajarên Çavên Te Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hîvron tarafından seslendirilen Bajarên Çavên Te eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bajarên Çavên Te eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Bao Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kerem Sevinç tarafından seslendirilen Bao eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Bao eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baran Baran e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Gelerî tarafından seslendirilen Baran Baran e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baran Baran e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baran Barî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Demsal tarafından seslendirilen Baran Barî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baran Barî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baran barî tene tene Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Baran barî tene tene eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baran barî tene tene eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Barana Şevê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xêro Abbas tarafından seslendirilen Barana Şevê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barana Şevê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baranê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Amed tarafından seslendirilen Baranê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baranê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baranê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Brader tarafından seslendirilen Baranê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baranê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Baranek Diyarbekir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Jan Arslan tarafından seslendirilen Baranek Diyarbekir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Baranek Diyarbekir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Barkir Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aram Mîrza tarafından seslendirilen Barkir eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barkir eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Barkirin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Barkirin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Barkirin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.