A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

D Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Da serme Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzî Kiliç tarafından seslendirilen Da serme eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Da serme eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dar hejîrokê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Dar hejîrokê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dar hejîrokê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dara Goze Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Dara Goze eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dara Goze eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dara Jînê me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Azad tarafından seslendirilen Dara Jînê me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dara Jînê me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dawetê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zinar Sozdar tarafından seslendirilen Dawetê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dawetê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Day Leyro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Vengê Sodirî tarafından seslendirilen Day Leyro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Day Leyro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kerem Sevinç tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Îbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzî Kiliç tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kawa tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aydın tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beser Şahin tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Muzaffer Yiğit tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeştê Kal tarafından seslendirilen Dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê dayê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nîzamettîn Arîç tarafından seslendirilen Dayê dayê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê dayê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê ez xezal im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Dayê ez xezal im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê ez xezal im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Megrî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rêzan tarafından seslendirilen Dayê Megrî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê Megrî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Mîro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Dayê Mîro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê Mîro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê Sosê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Dayê Sosê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê Sosê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dayê welat şêrîn e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şiyar Farqînî tarafından seslendirilen Dayê welat şêrîn e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dayê welat şêrîn e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.