A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

D Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Da serme Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Da serme eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Da serme eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dar hejiroke Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Dar hejiroke eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dar hejiroke eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dara Goze Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mikail Aslan tarafından seslendirilen Dara Goze eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dara Goze eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dara Jine me Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Azad tarafından seslendirilen Dara Jine me eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dara Jine me eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Dawete Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zinar Sozdar tarafından seslendirilen Dawete eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Dawete eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Day Leyro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Venge Sodiri tarafından seslendirilen Day Leyro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Day Leyro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kerem Sevinç tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

İbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Fevzi Kiliç tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kawa tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aydın tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beser Şahin tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Muzaffer Yiğit tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Zerdeşte Kal tarafından seslendirilen Daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye daye Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Nizamettin Ariç tarafından seslendirilen Daye daye eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye daye eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye ez xezal im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şivan Perwer tarafından seslendirilen Daye ez xezal im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye ez xezal im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Megri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rezan tarafından seslendirilen Daye Megri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye Megri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Miro Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Daye Miro eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye Miro eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye Sose Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xebat Şakir tarafından seslendirilen Daye Sose eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye Sose eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Daye welat şerin e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şiyar Farqini tarafından seslendirilen Daye welat şerin e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Daye welat şerin e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.