A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

K Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Kalê Memê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kardeş Türküler tarafından seslendirilen Kalê Memê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kalê Memê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kalo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bangîn tarafından seslendirilen Kalo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kalo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kalo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bawer Can tarafından seslendirilen Kalo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kalo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kanî Kanî Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Suzana Barmanî tarafından seslendirilen Kanî Kanî eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kanî Kanî eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kaniya evînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Sîmar tarafından seslendirilen Kaniya evînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kaniya evînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kaniya Evînê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Cegerxwîn tarafından seslendirilen Kaniya Evînê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kaniya Evînê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kaniya welat Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Kaniya welat eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kaniya welat eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Karadut Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Bedri Rahmi Eyüboğlu tarafından seslendirilen Karadut eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Karadut eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Karanfil Eker Misin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Karanfil Eker Misin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Karanfil Eker Misin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Karnaval Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Hesen Şerîf tarafından seslendirilen Karnaval eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Karnaval eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Karvanê Helebê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Xemgîn Bîrhat tarafından seslendirilen Karvanê Helebê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Karvanê Helebê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Karwan Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ahmet Kaya tarafından seslendirilen Karwan eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Karwan eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kavo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Kavo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kavo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kê Dezanê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ala Reyanî tarafından seslendirilen Kê Dezanê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kê Dezanê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Kê dinya hejand Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Kê dinya hejand eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Kê dinya hejand eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keç bixwînin Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Keç bixwînin eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keç bixwînin eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keç û xortên Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Beser Şahin tarafından seslendirilen Keç û xortên eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keç û xortên eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keça delal Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Keça delal eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keça delal eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keça delal (Zîlan) Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Rojhilat tarafından seslendirilen Keça delal (Zîlan) eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keça delal (Zîlan) eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Keça Kurdan im Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şehrîbana Kurdî tarafından seslendirilen Keça Kurdan im eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Keça Kurdan im eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.