A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Y Harfi ile Başlayan Kürtçe Şarkılar

Ya Erê Ya Na Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mehmet Atlı tarafından seslendirilen Ya Erê Ya Na eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ya Erê Ya Na eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Ya ku dibêjim ev e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Miradê Kinê tarafından seslendirilen Ya ku dibêjim ev e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Ya ku dibêjim ev e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yalnızlık Şiiri Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Orhan Veli tarafından seslendirilen Yalnızlık Şiiri eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yalnızlık Şiiri eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Adem Tepe tarafından seslendirilen Yar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar bêylim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Reşo tarafından seslendirilen Yar bêylim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar bêylim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar degrim Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Dengê Azadî tarafından seslendirilen Yar degrim eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar degrim eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar Gewrê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Mihemed Şêxo tarafından seslendirilen Yar Gewrê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar Gewrê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar gijlokê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Reşo tarafından seslendirilen Yar gijlokê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar gijlokê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar ha nîna Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Zinar Sozdar tarafından seslendirilen Yar ha nîna eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar ha nîna eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar hay ninay Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Rojda tarafından seslendirilen Yar hay ninay eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar hay ninay eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar Melek e Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aynur Doğan tarafından seslendirilen Yar Melek e eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar Melek e eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar Wezo Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Marûf tarafından seslendirilen Yar Wezo eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar Wezo eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar yar Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Şener Yıldız tarafından seslendirilen Yar yar eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar yar eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar yarê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Koma Berxwedan tarafından seslendirilen Yar yarê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar yarê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yar Yarê Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Aydın tarafından seslendirilen Yar Yarê eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yar Yarê eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Ayhan tarafından seslendirilen Yara min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Chopî tarafından seslendirilen Yara min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Îbrahim Rojhilat tarafından seslendirilen Yara min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara min Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Seîd Yûsif tarafından seslendirilen Yara min eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara min eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.

Yara Şirîn Kürtçe Sözleri ve Türkçe Çevirileri

Kawa tarafından seslendirilen Yara Şirîn eserinin kürtçe şarkı sözleri ve türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.Yara Şirîn eserini seslendiren diğer tüm kürt sanatçıların videolarını da buradan izleyebilirsiniz.